Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

O firmie

Firma została założona przez ludzi, którzy od lat mają do czynienia z rynkiem budowlanym, znają jego realia i specyfikę – dla Ludzi, którzy pragną zrealizować marzenie o własnym domu.

Staramy się zmienić stereotyp polskiego „budowlańca” oraz sprawić by wszelkiego rodzaju remonty oraz prace budowlane nie były przykrym doświadczeniem lecz perfekcyjnie wykonaną usługą. Dlatego też, w naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom i jakość wykonywanych prac oraz ich terminowość. Kluczem do sukcesu jest wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza. Zatrudniamy ludzi z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej, dla których budownictwo jest zajęciem na całe życie.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję budowlaną, niezależnie od życzeń inwestora, czy też stopnia skomplikowania projektu.

Służymy swoją wiedzą oraz doświadczeniem na każdym etapie realizacji projektu, a także w sytuacjach trudnych i kluczowych dla całej budowy. Pracujemy z wykorzystaniem materiałów powierzonych, bądź własnych dając do wyboru kilka systemów budowlanych.

Zaufaliśmy markom:
"Współpracujemy z wieloma renomowanymi markami producentów chemii budowlanej, styropianów oraz wełny mineralnej. Dzięki temu nasze rozwiązania techniczne są nowoczesne oraz przemyślane."
CeresitBolixisoverKreiselBaumitKnaufAtlasWeber